גיבוש צחוק שעשוע ופרגון

להלן הצעה להפעלת סדנאות גיבוש צחוק שעשוע ופרגון לצוות.

ההצעה כוללת סדנת גיבוש :שעשוע,צחוק, פרגון לצוות המונה איש הסדנאות קלילות ומשעשעות וכן משמעותיות ותורמות לגיבוש קרבה והעצמת החיובי בקרב אנשי הצוות. מניסיוני השילוב מאד מיוחד ועוצמתי (לעוצמת השילוב כנס למכתבי המלצה)

בין לקוחתנו המרוצים
:לאומי קארד,אקרשטיין תעשיות, 012,הור-טל הנדסה, אינטל,אמדוקס,נס טכנולוגיות,אלקו הנהלה ראשית,בנק לאומי עשרות סניפים,כללית שרותי בריאות,בנק הפועלים,מטריקס,מכון היצוא,לאומית שרותי בריאות,ויזה כ.א.ל,אדומים תוספי מזון,שטראוס עלית,משרד החינוך,,לוריאל ישראל,משטרת ישראל,סאני אלקטרוניקה ,קוקה קולה,בזק עסקים,רשת שרתון,הסתדרות מורים,,kodak,לאומי קארד,מפעל אולביה,פלאפון ועוד ….

לרשימת ממליצים ומכתבי המלצה בקישור הבא:
/Reco.asp

תקציר הסדנאות:
סדנת צחוק שעשוע וגיבוש – "המגבשת"-"שעשועי גיבוש ומשחקי השתטות"-הפעלה שכולה צחוק גיבוש והשתטות שעשוע ומשחקים המעוררים ומזמינים לצחוק שעשוע והשתטות,תחרויות היתוליות המזמינות לסיטואציות משעשעות תוך שימוש בחפצים פשוטים כמו בלונים וכדומה.,נשלב משחקי אלתור בסגנון "מי השורה הזו" וסצנות מסרטים.בסדנת צחוק נשלב גם תרגילים מגוונים המשלבים דמיון ופעולות מצחיקות נוציא את הצחוק מתוכנו. הסדנא מזמינה את המשתתפים לסיטואציות מגוחכות מעוררות צחוק סדנת צחוק מזמינה פשוט להתגלגל מצחוק.
תוצאה: מונע שחיקה,מחזק,פורקן עמוק, רגיעה,שקט, חיזוק המערכת החיסונית, שמחה וקרבה לאחרים וגיבוש.

סדנת פרגון*"המפרגנת" לראות את הטובלהוציא את החיובי -סדנת הדגל ולמה היא מגבשת ? לגלות את החיובי אצל האחר לגלות את ההנאה שבנתינה.
מתי יצא לכם לפרגן לאחרונה ? סדנת הפרגון* מזמינה את המשתתפים לגלות את החיובי אצל האחר.החיובי העמוק מעבר למראה החיצוני או העשייה או ההכרות מעבר לחולף. בדרך חוויתית מרתקת ומדויקת,שאינה מאפשרת זיופים.בדרך המוציאה את הטוב מכולם גם הסקפטיים שבינינו. גילוי החיובי מעצים את האדם שמולנו ותורם לחוויית הביטחון בחלקים החזקים אצלו.בדרך זו חווה המפורגן מלאות והתחזקות ותחושה שהוא מסוגל להתמודד עם כל קושי.לא פחות מזה התרגשות מכך ש"רואים" אותו באמת. גם המפרגן מרגיש תחושת מלאות מהמקום של הנתינה. כל שיתוף פעולה מתחיל ממציאת בסיס חיובי ומעצים אצל השותפים לעשייה.הסדנא תורמת לאווירה חיובית המעצימה ומקרבת בין המשתתפים.
תוצאה: תחושת מלאות,קרבה גדולה לאחרים חוויות של אופטימיות. תחושת שייכות,העצמה,התגברות על שחיקה,כוח להמשיך,גיבוש וקרבה גדולים,תורם לפתרון חילוקי דעות וסכסוכים, שקט ושלווה ומלאות פנימית.פותח את הלב.מפתחת תקשורת לבבית.
* פרגון – פארגניגן – באידיש – תענוג גדול או נעימות גדולה.
פארגינן – להגיד דברים נעימים לאחר מבלי לעשות חשבון מתוך רוחב לב.

לפרטים נוספים צור קשר
או צלצל ישירות לאלון 0544-640468
או למייל alon@laughing.co.il

הפוסט הזה פורסם בתאריך כללי. קישור קבוע.

כתיבת תגובה