"סלטרון הצחוק" לצחוק בגדול!

סלטרון הצחוק הפעלת המון סוחפת משעשעת ומצחיקה

 "סלטרון הצחוק" –  הפעלת המון סוחפת, משעשעת ומגבשת יחודית ונדירה הבנויה מתחרויות היתוליות מפתיעות, משעשעות ומצחיקות,,,,,,"סלטרון הצחוק" כשמו כן הוא יוצר אוירה כייפית מלכדת ומגבשת.

 10"
"סלטרון הצחוק" מאפשר העברת מסרים כמו: לכידות, גיבוש, שרות, שיתוף, פעולה, צחוק,הומור, חווית ביחד…..משימות כגון: קרנבל השוטים, יצירת המכונית הכי מהירה יחד עם כל הקבוצה….יצירת תצוגת אופנה מעיתונים…פסל הבלונים, מצחיק בטרוף….מכונת הצחוק……ועוד ועוד…..ככל שעובר הזמן בפעילות המשימות נהיות יותר מטורפות מצחיקות וסוחפות….אין דבר כזה.1
10
ניתן לשלב בתוך סלטרון הצחוק מסרים וערכים הקשורים לחזון החברה….
אחד בשביל כולם כולם בשביל אחד, גאוות יחידה,מצוינות, ביחד,שיתוף פעולה,סינרגיה,איכות…..ועוד ועוד
10

המלצה כללית שרותי בריאות מחוז מרכז 150 איש
לממליצים והמלצות היכנס כאן
10
מתאים לאירועי חברה, לפעילות סיכום של בתי ספר, אירועי המון של מתנדבים או לכל מטרה בה יש צורך למצוא פתרון להפעלה למאות משתתפים.

 10

ובהרחבה: מה זה סלטרון ?

סלטרון הינה הפעלת קהל נדירה המשלבת תוכן והנאה. סלט של משימות ברצף המאפשרות לכל הקהל לקחת חלק. כל אחד באולם מוצא את עצמו שותף להתרחשויות. ההפעלה הינה  בקבוצות המתחרות ביניהם על ביצוע, מוראל, שיתוף פעולה, דמיון ויצירתיות.

לכל קבוצה ראש קבוצה האחראי על ציוד הממוקם בעמדה מיוחדת. לכל משימה אביזרים וחומרים המיועדים לה. ההפעלות מלוות במוסיקה קצבית סוחפת.

את ההפעלה מלווה צוות שופטים המכריז בסוף האירוע על הקבוצות הבולטות.

סלטרון הינה ההפעלה האולטימטיבית היחידה מסוגה המאפשרת  לעשרות ולמאות אנשים לחוות חוויה חברתית משמעותית מלמדת ובלתי נשכחת בזמן קצר ובמעגל כל כך גדול של משתתפים. כולם מוצאים את עצמם נסחפים בקצב ובתחושת השייכות.
10

את "סלטרון הצחוק" מובילים עמית סגל המפקד על כל הפעילות ומוביל ומנחה את המשתתפים יוצר הסלטרון ומנחה ותיק.
ואלון שפריר אשר מביא את נופך המשעשע הוא משחק את הליצן צ'וקו ולא משאיר איש שלא משתטה עד כלות.
 

הפוסט הזה פורסם בתאריך הסדנאות עם התגים , . קישור קבוע.

כתיבת תגובה