סדנת צחוק "השלווה" מידע נוסף

השקטה – סדנת מדיטציה
בשקט ובשלווה ורגיעה-
שאנטי(שלום בסנסקריט) – מדיטציית שקט
האם חפצה נפשכם מפגש מיוחד, שיגע עמוק בנשמתכם ויספק חוויה דינאמית, עמוקה, רגשית ובלתי נשכחת?
אם נמאס לכם מהרצאה ואתם רוצים מפגש שיגע בכם, שיחדור עמוק לנשמתכם, שייקח אתכם למסע פנימה אל תוך עצמכם. לגלות, לחקור, להכיר חלקים נסתרים בתוככם.
אם אתם מוכנים להעז ולקחת את עצמכם אל מעבר לגבולות המוכרים ולהיפגש עם וחברים בחוויה שונה, המזמינה למקום של קרבה, אהבה ומחוזות בלתי מוכרים בתוככם ובמערכות היחסים עם חבריכם הרי ש….

סדנת מדיטציה בתרגילי דמיון מודרך ונשימה נמצא את השקט והשלווה בפנים ומשם נפגש עם אחרים.
המדיטציה אמצעי פשוט וזמין המאפשר לכל אחד להכנס פנימה אל עצמו ולחוות חוויה של שקט ורגיעה.
המילה מדיטציה מורכבת משתי מילים לטיניות "מדירי" להתבונן ו"מדיטור" לרפא.

תוצאה: הרפיה, רגיעה ושלווה, אופטימיות ואמונה קרבה לאחרים.

הסדנאות מאפשרות למשתתפים גיבוש והעמקת החלקים החיובים בתוך הצוות.כל הסדנאות מעצימות את החיובי ומקרבות בין אנשים במקום העבודה ובכלל.

מתוך מחקרים:

הממצאים המדעיים האחרונים מראים, שלאנשים שעושים מדיטציה יש יתרון על אלה שלא. למשל, הם כנראה יחיו כמה שנים יותר. המחקרים מוכיחים שמדיטציהוסדנאות מציטציה מחזקת את המערכת החיסונית, וסריקות מוח מראות שהיא מסייעת להפגת מתחים. בינתיים, הספקנים הופכים למיעוט. עשרה מיליון אמריקנים מצהירים שהם עוסקים בסוג זה או אחר של מדיטציה באופן סדיר.

ריצ`רד דיווידסון מאוניברסיטת ויסקונסין השתמש בסריקות מוח כדי להראות שהמדיטציה מסיטה את הפעילות בחלק הקדמי של המוח (ממש מאחורי המצח) מהאונה הימנית לאונה השמאלית. בעקבות המחקר טוען דיווידסון, שעיסוק קבוע במדיטציה משנה את הנטיות במוח ממצב של להילחם או לברוח למצב של קבלה ונינוחות. השינוי הזה, הוא אומר, מביא עימו עלייה בשביעות הרצון. אנשים שיש להם אופי שלילי הם בדרך כלל בעלי נטייה ימנית (במוח). אנשים שהחלק השמאלי שלהם פעיל יותר הם טיפוסים יותר נלהבים, בעלי תחומי עניין רבים יותר, רגועים ונוטים להיות מאושרים להרחבה

אלון שפריר מנחה סדנאות ומורה למודעות ותיק ומנוסה,מורה ליוגה ומדיטציה, מנהל בית ספר למודעות בגישת האפשור פרי פיתוחו, מפתח תרגילים ייחודיים לפיתוח המודעות בדרך חווייתית, ייקח אתכם למסע מרתק אל תוך עצמכם,

בכדי להתחיל יש צורך בחדר מספיק גדול עם הרבה שטח לתנועה, קומפקט דיסק, הרבה נכונות להתנסות ולהעז, בגדים נוחים לתנועה( לנשים בלי חצאיות ושמלות) רצוי אימוניות או בגדים רחבים ונוחים.

אורך ההפעלה כ – 50 דקות עד 90 דקות.

ניתן להזמין גם הפעלות ארוכות וכן סדנאות בנות יומיים ויותר בבתי מלון לאירועים או בטבע.

הפוסט הזה פורסם בתאריך כללי. קישור קבוע.

תגובה אחת על סדנת צחוק "השלווה" מידע נוסף

  1. פינגבאק: סדנת צחוק – "השלווה" | סדנת צחוק – סדנאות צחוק

כתיבת תגובה